VERAMIE VĀRTI » Veramie (divviru) vārti ir vienkāršākais, lētākais un joprojām visbiežāk sastopamais vārtu veids. Divviru vārtiem ir universālas montāžas iespējas, tie var būt atverami kā uz iekšpusi, tā arī uz ārpusi.

Montāžas profili ar ierīkotām eņģēm ļauj uzstādīt divviru vai mazos sētas vārtiņus pie stabiem no dažādiem materiāliem –  betona, metāla u.c. Mūsdienīgas eņģes ar gultņiem nodrošina kustības vieglumu un vienmērīgumu pie vārtu aizvēršanās un atvēršanās, kā arī ļauj atvērt pat ļoti smagas vērtnes.

Veramos vārtus var vadīt ar rokām vai automātiski. 
Veramo divviru vārtu priekšrocības:
cena;
vienkārši uzstādīt un regulēt;
ar automātiku veras ātrāk par bīdāmajiem;
elektrības pārrāvuma gadījumā viegli atvērt sievietēm un bērniem;
ilgs ekspluatācijas laiks, salīdzinot ar citiem vārtu veidiem.

GARĀŽU VĀRTI » Šie garāžu vārti komplektā nāk ar elektronisko vārtu atvēršanas automātiku, kas pasargās Jūsu īpašumu no nelabvēlīgiem laika apstākļiem un nelūgtiem viesiem. Jums vairs nebūs jāizkāpj no mašīnas lietū vai salā, lai atvērtu garāžas vārtus. Vārti atveras vertikāli uz augšu, līdz ar to Jūs iegūsiet vairāk vietas garāžā un tās priekšā – un caurbrauktuve kļūs brīvi izmantojama visā tās platumā.

Paceļamie garāžu vārti ir piemēroti gan siltā, gan aukstā tipa auto novietnēm. Vārti ir izgatavoti no sendvič
tipa sekcijām (tērauds-putu poliuretāns-tērauds), kas veido siltuma un skaņas izolāciju (paneļa biezums 42 mm). Garāžu vārti tiek izgatavoti individuāli un pēc izmēriem.

Vārtu virsmas struktūra – koka imitācija. Krāsas izvēle pēc RAL-kartes.

BĪDĀMIE VĀRTI » Bīdāmie vārti izmantojami privātos vai komerciālos objektos, jo to atvēršanas sistēma ietaupa vietu ekspluatējamajai platībai.

Bīdāmo vārtu darbības princips ir vienkāršs: vārtu rāmis tiek stumts pa labi vai pa kreisi, atbrīvojot ceļu caurbraukšanai. Automašīnu var novietot pie pašiem vārtiem. Kopējā bīdāmo vārtu konstrukcija ir ap 35-40% garāka nekā caurbraukšanas platums.

Bīdāmos vārtus var vadīt ar rokām vai automātiski. 

Bīdāmo vārtu priekšrocības:
neaizņem papildus vietu brauktuvē;
ziemā platība nav jāattīra no sniega;
iztur lielu svaru;
kalpo gadu desmitus;
automātikas apkope veicama retāk nekā veramiem (divviru) vārtiem.