ŽOGI »  SIA Valmieras žogu fabrika ražo un uzstāda dažāda veida žogus, kā arī betona stabus. Betona stabi tiek izgatavoti pēc sausā betona tehnoloģijas.

Betona stabi ir pieejami dažāda izmēra un formas. Pateicoties sausā betona tehnoloģijai, stabi ir izturīgi pret ārējo spēku iedarbību.
Piedāvājam standarta dizaina betona stabus, kā arī izgatavojam pēc klienta vēlmēm ekskluzīvus variantus. Mūsu piedāvājumā ir betona žoga stabi ar Latvijas nacionālajām zīmēm. Iespējami arī vairāki krāsas toņi. Tonējums tiek iegūts pirms betona staba izgatavošanas, maisījumam pievienojot izvēlētā toņa pigmentu.

2D 3D paneļi un siets » SIA Valmieras Žogu Fabrika piedāvā arī 3D 2D paneļus un sieta žogus. Izvēloties sieta žogu, svarīgi ir pievērst uzmanību tā kvalitātei. Iegādājoties Eiropā ražotos paneļus, sietu to kvalitāte atšķiras no Ķīnā ražotā analogā žoga. Tāpēc ir būtiska cenu starpība un kalpošanas laiks.

Kvalitatīvs un pareizi uzstādīts sieta žogs ne tikai labi izskatīsies, bet kalpos Jums ilgi.
Turklāt šāda žoga izmaksas ir ievērojami zemākas, nekā koka vai metāla žogam. Stiepļu žogi ir ātri uzstādāmi un tos izvēlas gan privātmāju vajadzībām, gan industriālo un lauksaimniecības teritoriju iežogošanai.