KOKA ŽOGI » Labs risinājums privātmājas ierobežošanai ir klasisks koka žogs. Koka žogs ir askētisks, ekoloģisks un labi piestāv dažāda stila privātmājām.
Koka posmus izgatavojam no “A” klases vietējās egles, priedes materiāla.
Koku apstrādājam ar Somijas uzņēmuma Tikurila beicēm, kas sevi ļoti labi pierādījušas mūsu mainīgajos laika apstākļos. Beice izceļ koka struktūru un žogs izskatās ļoti skaists un dabīgs. Pēc klienta vēlmes varam izgatavot jebkuru dizainu, krāsojumu.
Savlaicīgi un pareizi kopjot koka žogu, tas kalpos ilgu laiku.

METĀLA ŽOGI » Kaltie žogi – tā ir klasika, kas nekad nenoveco. Kaltajiem žogiem, vārtiem ir visas metāla priekšrocības: drošība, ilgs kalpošana laiks. Turklāt kaltie izejmateriāli māksliniekam dod bezgalīgas iespējas noformējot žogus un vārtus. Kaltās sekcijas ir māksliniecisks izstrādājums, kas top pateicoties īstiem metālu māksliniekiem, sava aroda profesionāļiem. Pateicoties lielai dekoratīvo elementu daudzveidībai un dažādiem paņēmieniem, kaltie izstrādājumi vienmēr izskatās oriģināli un neparasti. Tie lieliski noderēs skaistām savrupmājām un iestādēm pilsētas centrā.
Kalto elementu un krāsu dažādība dod iespēju tos veiksmīgi pielāgot apkārtējai videi un arhitektūrai, kā arī īpašnieka gaumei. Mūsu risinājums var būt vienkāršas un klasiskas formas ar nelielu dekoru, kā arī individuāli izstrādāti.
Pie tam kaltie žogi pieder pie sekciju žogiem, kas garantē to vieglu montāžu īsā laika posmā.
Kalto žogu izmaksas ir atkarīgas no daudziem faktoriem: izmantotajiem izejmateriāliem, kaltā žoga sekcijas veida, montāžas nosacījumiem. Izmaksas ir jānoskaidro pie uzņēmuma menedžeriem, tā kā katrs projekts ir individuāls.